Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Pomysłowe, nowocześnie urządzone wnętrza wraz z hotelem, warzone na miejscu rzemieślnicze piwo i kuszące menu – tak w skrócie można opisać działający w Uniejowie od kwietnia restauracyjny Browar Wiatr. Z rodziną lub przyjaciółmi można tu spędzić czas zasiadając w loży na antresoli, na huśtawkach zawieszonych przy barze lub okrągłych stolikach z których wyrasta prawdziwe drzewo. Ponadto na gości czeka kameralny hotel z dwunastoma komfortowymi i klimatyzowanymi apartamentami. Każdy z nich posiada przestronną łazienkę i wyjście do prywatnego ogrodu, a część również sypialnie na antresolach.

 

 

Takiego miejsca spotkań w Uniejowie do tej pory brakowało!

Browar Wiatr został otwarty 22 kwietnia br. W hucznej imprezie uczestniczyło blisko 1000 osób. Było to wydarzenie pełne atrakcji, a swoją obecnością uświetniły je gwiazdy kinowego i telewizyjnego ekranu - Krystyna Tkacz, Agnieszka Wosińska, Sylwia Juszczak, Mikołaj Krawczyk oraz Agata Załęcka, Monika Mazur i Lea Oleksiak znane z popularnego serialu „Na sygnale”. Gwiazdy polubiły Browar Wiatr i chętnie go odwiedzają, więc goście mają szansę spotkać tu znane osobistości.

 

W ofercie znajdziemy cztery gatunki warzonego na miejscu piwa: lager, pils, pszeniczne i ciemne. Jednak Browar Wiatr to nie tylko piwo, choć nazwa mogłaby tak sugerować. Restauracja posiada bogate menu, w którym królują dania bazujące na produktach pochodzących od regionalnych przedsiębiorców. Można tu zjeść pieczone ziemniaki z dodatkami, mięsa, ryby, sałatki, zupy i smakowite bajgle w rozmiarze XXL. Nie brakuje dań dla dzieci i deserów. W Browarze działa również pizzeria serwująca włoską pizzę wypiekaną w piecu opalanym drewnem.

 

Goście cenią wnętrza Browaru Wiatr i zaskakujące elementy wystroju. Można tu huśtać się na huśtawkach przy barze, odpocząć na wygodnych sofach lub biesiadować na antresoli, z której roztacza się widok na całą restaurację.

 

Niespodzianką dla odwiedzających jest fotobudka, a na dzieci czeka specjalny kącik zabaw oraz plac zabaw i duża piaskownica w ogrodzie. Ogród stanowi naturalne przedłużenie restauracji. Posiada szeroki taras ze stolikami zewnętrznymi oraz polanę.

 

Browar Wiatr to atrakcja zarówno dla turystów odwiedzających Uniejów, jak i dla entuzjastów rzemieślniczego piwa oraz dobrej kuchni, z którego uniejowianie mogą być dumni. Czynny jest codziennie od godz. 10:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.browarwiatr.pl oraz na oficjalnym fanpage’u w serwisie Facebook: www.facebook.com/browarwiatr .

 

Adres Browaru Wiatr:

Browar Wiatr, ul. Dąbska 49, 92-210 Uniejów

tel. +48 501 508 234, +48 63 288 96 00

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.browarwiatr.pl

www.facebook.com/browarwiatr

 

Sport i Wypoczynek

Trampolina – idealny prezent dla dziecka

Czy twoje dziecko ma nadmiar energii, której nie jest w stanie spożytkowac w ciągu dnia? Czy maluch bez przerwy szuka ...

Wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Energylandii – początek czerwca pełen niespodzianek.

Energylandia zaprasza dzieci i ich rodziców na wielkie wydarzenie z dobrą zabawą, które potrwa aż dwa dni. 1 i 2 cz...

z wizytą w Bałtowie

Wakacje to dobry czas na weekendowe wycieczki do najciekawszych miejsc Polski. Jedną z takich lokalizacji jest Bałtowski Kompleks Turystyczny znajdujący ...

Jak wybrać przyczepkę rowerową dla dziecka?

Przyczepka rowerowa to rozwiązanie bardzo dobrze znane w krajach Europy Zachodniej, które od niedawna staje się popularne także w Polsce. ....