eDzieci.pl - sport, rekreacja, wypoczynek. Portal dla dzieci i rodziców

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bliskość przyrody, czyste powietrze, atrakcje dla dzieci w każdym wieku połączone z możliwością odpoczynku – to kryteria, którymi wielu rodziców kieruje się, poszukując rozrywki dla swoich pociech. Nie musisz pokonywać setek kilometrów, aby znaleźć się w takim miejscu. Położony nieopodal Warszawy Julinek Park to świetny pomysł na weekendowy, rodzinny wypad. Jakie atrakcje czekają na miejscu?

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Cały rok wszyscy czekamy na upragnione wiosenne wyjazdy i letnie urlopy. Ciągle zapracowani, zestresowani potrzebujemy momentów wytchnienia, najczęściej wspólnie z bliskimi, gdyż w trakcie normalnego trybu pracy ciężko o wartościowy kontakt z rodziną. Wspólny rodzinny wypad to doskonały moment, aby zbliżyć się do siebie i spędzić razem czas.

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Maj to miesiąc kwitnących konwalii, kolorowych tulipanów, a przede wszystkim dłuższych i cieplejszych dni, które już od początku można w pełni wykorzystać na odpoczynek i zabawę! Majówka tuż, tuż i bez względu na stworzone już plany, oferta Energylandii nie powinna obejść się bez echa! Wypad z przyjaciółmi, rodzinna wycieczka czy weekend z dzieckiem nie musi być nudny. Energylandia na terenie 43 hektarów oferuje mnogość atrakcji od najwyższych roller coasterów, kolorowych karuzel zabaw, po... no właśnie, co jeszcze? Sprawdź co oferuje Energylandia i przeżyj to wszystko na własnej skórze!

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Po długiej, zimowej przerwie, podwarszawski Julinek Park (Leszno k. Warszawy) ponownie powitał swoich gości. Miejsce aktywnego, rodzinnego wypoczynku wciąż zmienia swoje oblicze, a w tym roku przygotowano dodatkową moc jakościowej rozrywki! Z okazji wielkiej inauguracji nowego sezonu, która odbędzie się w Majówkę i potrwa aż 4 dni, przygotowano wiele niespodzianek, a wśród nich całkiem nowe atrakcje, w tym dodatkowe dmuchańce oraz karuzele. Szczegóły poniżej!

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

W majówkowy długi weekend w Parku Rozrywki Rabkoland, znajdującym się w Rabce-Zdrój, nastąpi rozpoczęcie nowego sezonu. Na odwiedzających czekają zupełnie nowe atrakcje, ulubieńcy z lat poprzednich, a także nieco kultury - koncerty lokalnego duetu muzycznego i przedstawienia teatralne. Jedno jest pewne - nikt nie będzie się nudził! Park otworzy swoje wrota dla najmłodszych już w piątek, 29 kwietnia.

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Zimą zarówno starsi, jak i młodsi mają zazwyczaj mniej energii i siły do działania. Kiedy jednak dzień się wydłuża, a pierwsze wiosenne promienie słońca zaglądają do naszych okien, budzi się w nas ochota do większej aktywności. Wiosna to świetny czas aby zachęcić dzieci do próbowania nowych rzeczy.

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

A może masz taki właśnie obecnie twardy orzech do zgryzienia dotyczący tego konkretnego zagadnienia? Co zrobić, by zdecydować się na odpowiedni strój na basen dla dziecka? Jeśli chcesz w najbliższym czasie dokonać takich właśnie zakupów, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

14 lipca Energylandia została wyróżniona tytułem Parku roller coasterów nr 1 w Europie. Hucznie celebrowane urodziny Parku oraz otwarcie nowej strefy - Aqualantis ze wszystkimi jej atrakcjami rozpoczęły sezon wakacyjnej zabawy. Aktualnie na terenie Energylandii odbywa się cykl Magic Night - co sobotę przez cały sierpień Park zalśni blaskiem miliona świateł.

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Park Rozrywki Energylandia został otwarty w 2014 roku i od tego czasu, nawet przez chwile nie próżnuje - ciągle rozwija się i poszerza swoją listę atrakcji o dodatkowe strefy i obiekty. Imponujący postęp działań Parku łączy się z projektowaniem i budową coraz to nowszych roller coasterów. 14 lipca 2021 r. Energylandia obchodziła 7 urodziny, podczas imprezy z dumą ogłoszono, iż Park jest obecnie numerem 1 w Europie pod względem ilości roller coasterów! Jest ich tu aż 18! Poznaj szczęśliwą TOP 12 roller coasterów w Energylandii:

Więcej…

Wypoczynek, Sport, Rekreacja

Walizka dla dziecka to przedmiot, którego zastosowania tłumaczyć nikomu nie trzeba. Niemniej jednak niewiele osób dostrzega, jaka pozornie prosta czynność pakowania własnych ubrań czy ulubionych zabawek uczy najmłodszych zdolności organizacji przestrzennej, obowiązkowości, a przede wszystkim umiejętności, która towarzyszy nam niemal w każdej małej, jak i dużej podróży. Na co zwracać uwagę przy wyborze walizki dla dziecka?

Więcej…

Sport i Wypoczynek

Lato puka do drzwi

Sezon letni w AquaCity Poprad gotowy na otwarcie, dzięki temu wszyscy, którzy nie mogą się już doczekać skoku do basenu, mogą ...

Zapraszamy do Hotelu Polanica

Polanica Zdrój to miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Malownicze położenie, Park Zdrojowy, słynny deptak oraz bliskość wielu atrakcji Ziemi Kłodzkiej ...

Trampolina – idealny prezent dla dziecka

Czy twoje dziecko ma nadmiar energii, której nie jest w stanie spożytkowac w ciągu dnia? Czy maluch bez przerwy szuka ...

Zapraszamy do Hotelu STOK w Wiśle

Hotel STOK to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Położony jest w górach, co gwarantuje świetną zabawę i wypoczynek każdej ....