Rodzina

Chociaż urodziny dziecka zorganizowane w domu często są najtańszą opcją, to jednak wtedy, gdy liczy się dobra zabawa, warto zapłacić nieco więcej.

Coraz więcej rodziców decyduje się dzisiaj na organizowanie dziecięcego przyjęcia urodzinowego poza domem. Urządzane w domu imprezy dla dzieci są wprawdzie najtańsze, ale za to wymagają sporych nakładów pracy potrzebnych na sprzątanie i gotowanie. Alternatywa to urządzenie przyjęcia dziecięcego w miejscu, w którym można liczyć na kompleksową obsługę, natomiast maluch może spędzić czas na świetnej zabawie w gronie swoich znajomych. Gdzie warto urządzić urodziny dla dzieci?

Sale zabaw

Wśród najczęściej wybieranych miejsc, gdzie organizowane są urodziny dla dzieci w Warszawie oraz w innych miastach, są sale zabaw. To właśnie dam maluchy mogą liczyć na wyśmienitą rozrywkę w aktywnym stylu.

Wiele sali zabaw oferuje obecnie kompleksową obsługę urodzinek dla dzieci. Na miejscu można skorzystać z pokojów do wynajęcia, gdzie na małego solenizanta oraz jego gości czekają stół, krzesełka, a także poczęstunek wraz z tortem. Po odśpiewaniu „Sto lat”, wręczeniu prezentów i zjedzeni przekąsek dzieci mogą spędzić czas na radosnych harcach na sali zabaw.

Rodzice chcący urządzić takie urodziny dla dzieci w Warszawie mają do dyspozycji wiele adresów, dlatego można również dopasować rodzaj sali do gustu malucha. Przykładowo dla dzieci lubiących tematykę kosmosu doskonałym miejscem na imprezę urodzinową może być sala Airo Space Kids, która wyróżnia się kosmiczną tematyką.

Part trampolin

Alternatywą dla urodzin w sali zabaw może być organizacja przyjęcia w parku trampolin. Wiele dzieci uwielbia skakanie na trampolinach, dlatego taka skoczna zabawa może być też kapitalnym pomysłem na urodziny.

Urodziny dla dzieci w parku trampolin mogą także obejmować poczęstunek na wynajętej salce oraz zabawę wraz z opiekunem, który może zadbać o to, aby każdy maluch dobrze się bawił.

Muzeum

Ciekawym pomysłem na imprezy dla dzieci w Warszawie oraz w innych miastach mogą być też muzea. Coraz więcej placówek muzealnych otwiera swoje podwoje dla najmłodszych i oferuje także usługi polegające na organizacji urodzin.

Urodziny w muzeum dla dzieci, poza poczęstunkiem, polegają najczęściej na zwiedzaniu ciekawych ekspozycji razem z opiekunem grupy oraz na warsztatach nawiązujących do tematyki wystaw. Dzięki temu świetnie łączą w sobie dobrą zabawę razem ze zdobywaniem nowej wiedzy.

Tor gokartowy

Takie urodziny dla dzieci na pewno przypadną do gustu małym chłopcom, którzy są zafascynowani samochodami. Na torze gokartowym można ścigać się specjalnymi autami wyścigowymi dopasowanymi do potrzeb dzieci.

Impreza na torze gokartowym może być też uzupełniona o wyścigi z wygraną. Wtedy uczestnicy urodzin mogą zmierzyć się na czas na torze wyścigowym. Ten, który jako pierwszy dojedzie do mety, otrzymuje nagrodę.

Ile kosztują urodziny dla dzieci poza domem?

Czy urządzenie imprezy urodzinowej dla dziecka poza domem musi wiązać się z bardzo wysokimi kosztami? Obecnie za urodziny dla dzieci w Warszawie oraz w innych miejscowościach wcale nie trzeba płacić dużo. Ceny zależne są od kilku czynników, w tym od wybranego miejsca, pakietu urodzinowego, dodatkowych usług oraz od dnia organizacji urodzin.

Najczęściej za imprezy dla dzieci w Warszawie trzeba zapłacić od około 50 zł za jedną osobę, natomiast maksymalna cena może przekraczać 100 zł za jednego uczestnika.

Najtaniej urodziny można zorganizować w ramach podstawowych pakietów urodzinowych – nie obejmują one najczęściej pełnego poczęstunku. Dodatkowo niższe ceny dostępne są wtedy, gdy przyjęcie będzie urządzone od poniedziałku do czwartku – w weekendy za urodziny trzeba będzie już zapłacić więcej.

Z dokładnymi ofertami sali zabaw, torów gokartowych, muzeów oraz innych punktów organizujących imprezy dla dzieci można zapoznać się bliżej na ich stronach internetowych. Warto pamiętać o tym, by wykonać szybszą rezerwację, ponieważ wtedy, gdy zostawi się ją na ostatni moment, może okazać się, że zabraknie wolnych terminów.

 

Jeśli szukasz dodatkowo nietuzinkowego prezentu dla dziecka - to koniecznie sprawdź listę prezentów pod adresem:  https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-dzieci/

Rodzina

Fotoksiążka - zatrzymaj wspomnienia na lata

"Mijają dni, miesiące, mija rok..." - trudno zaprzeczyć prostej obserwacji, iż życie przemija dokładnie tak szybko, jak w słowach tej ...

Ochrona dziecka podczas podróży samochodem

Podróż samochodem dla dziecka może być prawdziwą przygodą, jeśli tylko rodzic zadba o jego komfort. W sklepach z gadżetami motoryzacyjnymi, ...

Dziecko samo w domu – jak zadbać o jego bezpieczeństwo?

Każdy pracujący rodzic wie, że zdarzają się takie dni, gdy dziecko musi po powrocie ze szkoły poczekać na niego kilka ...

Atrakcje dla dzieci w Warszawie

Wielu rodziców poszukuje atrakcji w Warszawie, w których mogą uczestniczyć wraz z dziećmi. Najczęściej, niestety, wybieraną formą rozrywki jest wspólne ....