Rodzina

21 maja to data długo wyczekiwanego otwarcia sezonu zabawy w Parku Rozrywki Energylandia. Jedna z najbardziej popularnych miejscówek na mapie Polski to nie tylko moc atrakcji i wypełniony po brzegi kalendarz widowisk i pokazów, ale również dbałość o zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i higieny na terenie całego Parku.

Ze względu na wytyczne i aktualne przepisy, Energylandię obowiązuje utrzymanie max. 50% przepustowości. Jako że, nadchodzący czas otwarcia określa się tak zwanym sezonem niskim, dlatego wejście do Parku nie wymaga rezerwacji. Bilety można zakupić bez rezerwacji w kasach na miejscu, jak i internetowo - tutaj. Energylandia to, aż 35 hektarów powierzchni oferowanych odwiedzającym gościom. Ogromny teren i bezwzględne przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, higieny i dezynfekcji zapewniają swobodną zabawę wszystkim chętnym do rozrywki zwiedzającym.

GASTRONOMIA

Do aktualnie obowiązujących wytycznych dostosowane będą również punkty gastronomiczne na terenie Energylandii. Od otwarcia bram Parku, aż do 28 maja z restauracji będzie można korzystać na świeżym powietrzu - w ogródkach, zachowując odpowiedni dystans pomiędzy stolikami (co drugi stolik, w dystansie 1,5 metra). Po 28 maja lokale gastronomiczne mogą przyjmować gości wewnątrz pomieszczeń, przestrzegając wytycznych dotyczących zajmowanych stolików.

POKAZY I WIDOWISKA

Już od pierwszego dnia sezonu 2021, w Energylandii będzie można zobaczyć wszystkie pokazy i widowiska. Cyrkowe show, radosne maskotki, bąbelkowa wróżka dla najmłodszych. Na driftowy asfalt powraca także uwielbiana ekipa kaskaderska Energylandia Extreme. Godziny pokazów można sprawdzić a stronie internetowej parku. Na widowniach będzie mogło zasiadać 50% publiczności.

PRZEDSPRZEDAŻ

Otwarcie nowego sezonu to również promocje cen biletów. Z aktualnej obniżki - nawet do 20 złotych taniej na wybrane bilety - można skorzystać do 20 maja 2021 roku. Promocja obejmuje bilety w formie elektronicznej,

•    bilet normalny od 140 cm – 119 zł /szt. zamiast 139 zł

•    bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 209 zł /szt. zamiast 249 zł

•    bilet ulgowy do 140 cm – 79 zł /szt. zamiast 89 zł

•    bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm/ 139 zł /szt. zamiast 159 zł

Zakupione bilety promocyjne można wykorzystać w terminie do 31 października w godzinach otwarcia Parku.

BON TURYSTYCZY

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku - nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług).

Aby zrealizować bon, należy:

1. Wybrać odpowiedni dla siebie pakiet. Zakup biletu musi łączyć się z usługą dodatkową (nocleg lub kupon na posiłek)

2. Uzupełnić formularz i skorzystać z kasy biletowej oznaczonej logo BON TURYSTYCZNY

3. W kasie podać kod bonu oraz kod SMS, który otrzymasz w celu realizacji bonu

Bony turystyczne obejmują rabaty, promocje i możliwość realizacji w ramach wycieczek szkolnych. Więcej informacji i cennik biletów indywidualnych można znaleźć tutaj.

WAŻNOŚĆ BLETÓW

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży. Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021r.Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 30 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021 – czyli razem 80 dni.

Trudny i wymagający czas izolacji i braku kontaktów towarzyskich chyli się ku końcowi, najlepszym zobrazowaniem początku odbudowania relacji międzyludzkich, wesołej zabawy i beztroskich chwil jest otwarcie nowego sezonu w najbardziej rozrywkowym Parku w Polsce. Energylandia oprócz wielu atrakcji i mocy radości zapewnia bezpieczeństwo i swobodę korzystania z całej oferty Parku wszystkim odwiedzającym.

Rodzina

Warszawa Singera dla dzieci

Tradycją warszawskiego Festiwalu Kultury Żydowskiej jest bogata oferta dla dzieci i rodzin. Także w tym roku organizatorzy pamiętają o na...

Jak zorganizować wymarzone urodziny dziecka na świeżym powietrzu?

Przyjęcie w ogrodzie, piknik na plaży, czy grill na świeżym powietrzu – odsłon przyjęć organizowanych w plenerze jest wiele, ...

Urodziny jedyne w swoim rodzaju. Gdzie urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka?

Chociaż urodziny dziecka zorganizowane w domu często są najtańszą opcją, to jednak wtedy, gdy liczy się dobra zabawa, warto zapłacić ni...

Inwestycja w dzieci

Wszyscy rodzice pragną dla swoich dzieci wspaniałej i "świetlanej" przyszłości. Od najmłodszych więc lat inwestują w nie; inwestują w ich ....