Niemowlę

Koszulki do karmienia piersią to niezwykłe udogodnienie, jakie przyniósł kobietom wzrost świadomości dotyczącej naturalnych potrzeb mam i ich pociech. Niegdyś, aby nakarmić dziecko, należało znaleźć ustronne miejsce, ściągnąć z siebie wszystkie możliwe warstwy i pospiesznie, często w niesprzyjających warunkach i niewygodnej pozycji, przystawić malca do piersi. Dziś czasy się zmieniły - dzięki ubraniom ułatwiającym karmienie każda mama może to zrobić wygodnie i bezstresowo, nie narażając się przy okazji na potępiające spojrzenia przechodniów.

 

Czym wyróżniają się koszulki do karmienia piersią?

Koszulki do karmienia piersią, zaprojektowane przez Mamatu, różnią się od standardowych koszulek szczególnym komfortem i funkcjonalnością. Zwykle, by nakarmić malucha, należy podciągnąć lub też naciągnąć topik tak, aby móc swobodnie sięgnąć do miseczek stanika. W ten sposób albo pokazujemy więcej ciała niż chcemy lub też nadmiernie rozciągamy koszulkę. W pierwszym przypadku musimy też pamiętać o podtrzymywaniu podciągniętej luźnej koszulki dłonią i pilnowaniu, aby materiał nie opadł na maluszka, ani nie przysłonił mu dostępu do piersi. Kiedy natomiast zmuszone jesteśmy rozciągać materiał koszulki, aby maluch miał dostęp do piersi przez wycięcie dekoltu, nasze kreacje już po kilku tego typu karmieniach tracą swój oryginalny fason. Niejednokrotnie da się słyszeć narzekanie mam, które żaliły się, że po karmieniu piersią musiały wymienić całą garderobę, łącznie z ich ulubionymi ubraniami, gdyż te stawały się zbyt porozciągane i nieatrakcyjne do dalszego noszenia. Oczywiście, można przygotować sobie bazę ciuchów, na których nam specjalnie nie zależy, i to w nich na zmianę karmić maluszka. Co jednak w momencie, kiedy czeka nas wyjście ze znajomymi, wieczorna kolacja czy też odświętne spotkanie rodzinne? Dla kobiet, które chcą zerwać ze stereotypem mamy niezadbanej, zmęczonej, i chodzącej wyłącznie w wyciągniętych dresach i luźnych koszulkach, mamy własną kontrpropozycję!

I są to właśnie koszulki przeznaczone specjalnie do karmienia, które od zwykłych ubrań różnią się specjalną, ukrytą warstwą. Oznacza to, że z zewnątrz mamy do czynienia z dobrej jakości koszulką, która przykuwa uwagę ciekawym wzorem czy nadrukiem. Sekret tkwi w zszytej z nią, dodatkowej spodniej warstwie w postaci niezwykle elastycznego, miękkiego topu. Wystarczy odrobinę podciągnąć wierzchnią warstwę i nakarmić malca poprzez szerokie wycięcia topu znajdujące się pod pachą. Brzuch i biust pozostają zasłonięte, natomiast my możemy cieszyć się komfortowym, nieskrępowanym kontaktem z dzieckiem bez ryzyka, że ktoś głośno skomentuje zaistniałą sytuację. Wygodnie, stylowo i dyskretnie!

 

W jakich rozmiarach dostępne są koszulki do karmienia?

Producent koszulek do karmienia Mamatu ma świadomość tego, że klientki cieszą się najróżniejszymi posturami i figurami. Z tego powodu koszulki zawsze oferowane są w kilku różnych rozmiarach tak, aby każda z Was mogła znaleźć model wprost idealny dla siebie! Dokładną rozpiskę rozmiarów każdej z kreacji znajdziecie na stronie internetowej sklepu, dzięki czemu najbardziej optymalnego wyboru dokonać można jeszcze przed złożeniem zamówienia. W przypadku koszulek do karmienia podajemy zarówno wymiary warstwy zewnętrznej, jak i ukrytego pod nią topiku wewnętrznego, abyś mogła być pewna, że wybrana koszulka spełni pokładane w niej oczekiwania.

W sklepie znajdują się koszulki w rozmiarach S, M, L, jak i XL, dzięki czemu każda kobieta jest w stanie wybrać egzemplarz, który najlepiej współgra z jej figurą. Co istotne, gdyby okazało się, że wybrany rozmiar nie jest jednak odpowiedni, Mamatu oferuje zwrot lub wymianę towaru w ciągu 14 dni od momentu zakupu.

Publikacja: insane.agency

 

Niemowlę /Noworodek

Dowiedz się jak możesz bezpiecznie bawić się z niemowlakiem

Pierwszy rok życia dziecka jest niezwykle ważny dla jego rozwoju. Maluch w ciągu tych dwunastu miesięcy zmienia się nie tylko ...

Ubranka dla dziecka

Każdy rodzic wie, że o ubiór dziecka należy zadbać. Przede wszystkim liczy się jego zdrowie, by nie było mu ani ...

Ząbkowanie u niemowlaka - najczęstsze objawy

Nie ma mamy, która by przez to nie przeszła. Wraz z pojawieniem się na świecie jej dziecka, pojawią się wkrótce ...

Pielęgnacja skóry niemowlaka. Najlepsze sposoby na lato

Prawidłowa pielęgnacja pozwoli zapobiec wielu dolegliwościom. Sprawdź, jak skutecznie chronić skórę niemowlęcia przez całe ....