Niemowlę

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, warto uczcić tę wyjątkową okazję. Najczęściej odwiedzamy wtedy nową mamę oraz jej maluszka, aby złożyć jej życzenia. Warto też pomyśleć o upominku. Gdy nie wiesz, jaki prezent na narodziny dziecka wybrać, zapraszamy do sprawdzenia naszych 4 sprawdzonych propozycji!

 

1. Tort z pieluszek

To chyba jeden z najbardziej popularnych upominków na narodziny dziecka. Tort składa się najczęściej z kilkudziesięciu pieluszek, które ułożone są w piramidę i przyozdobione wstążkami oraz innymi dekoracjami. Do tortu możemy też dodać inne upominki, na przykład grzechotkę, buciki, smoczek, które będą pełniły również rolę ozdoby.

 

Tort z pieluszek jest idealnym połączeniem pięknego z pożytecznym – wygląda naprawdę efektownie i aż żal go rozbierać, a przy tym każdy młody rodzic na pewno doceni dodatkowy zapas pieluszek, które w pierwszym roku życia dziecka zużywane są w ilościach hurtowych.

 

2. Upominki z imieniem dziecka

To jeden z ostatnich hitów wśród upominków na narodziny dziecka. Indywidualne prezenty z imieniem maluszka będą wspaniałą pamiątką oraz uroczym dodatkiem do pokoju. Są one zwykle przygotowywane na zamówienie, dlatego o zamówieniu warto pomyśleć wcześniej.

 

Do wyboru mamy między innymi takie upominki jak poduszki z wyszywanym imieniem dziecka, pluszowe literki do powieszenia nad łóżkiem, śliniaczki czy też kocyki, na których również znajduje się imię. Ponadto w sprzedaży znajdziemy plakaty, które są personalizowane imieniem dziecka, jego datą urodzin oraz innymi informacjami, na przykład wzrostem, ciężarem.

 

3. Słodkie czekoladki w personalizowanym opakowaniu

Kto z nas nie przepada za słodkościami? Także będą świetnym pomysłem dla nowej mamy, aby jej pogratulować. Jednak zamiast zwykłej bombonierki czy czekolady warto pomyśleć o zakupieniu czegoś jedynego w swoim rodzaju, na przykład personalizowanego pudełeczka pełnego słodkich czekoladek.

 

Takie prezenty na narodziny dziecka oferuje firma ChocoRepublica, w której asortymencie znajdziemy pełną gamę słodkości, na przykład są to płaskorzeźby w kształcie bociana niosącego dziecko, serduszek, dziecięcych butelek na mleko. Przy zamówieniu możemy spersonalizować opakowanie – solidną metalową puszkę, na przykład dodać własny napis albo zdjęcie. Wtedy będzie ono również piękną pamiątką nawet po spałaszowaniu zawartości.

 

4. Album dla niemowlaka – nie tylko na zdjęcia

Także ciekawym pomysłem na upominek może być album przeznaczony dla dziecka do dokumentowania jego pierwszych lat życia. W takim albumie znajdziemy nie tylko miejsca do wklejania zdjęć, ale również puste pola, w których wpisujemy różne informacje, na przykład pierwsze wypowiedziane słowo, datę pierwszego samodzielnego kroku, możemy wkleić w nim pukiel włosów dziecka czy w specjalnej kieszonce umieścić pierwszy ząbek mleczny.

 

Taki album będzie wyjątkową książką pisaną przez życie, która będzie także przepiękną pamiątką, do której będziemy często wracali po latach.

 

 

 

.

Niemowlę /Noworodek

Ząbkowanie u niemowlaka, co pomaga?

Twoje maleństwo przechodzi przez bolesne ząbkowanie, a Ty w żaden sposób nie potrafisz mu pomóc? Czy próbowałaś nowego rozwiązania na ...

Pielęgnacja skóry niemowlaka. Najlepsze sposoby na lato

Prawidłowa pielęgnacja pozwoli zapobiec wielu dolegliwościom. Sprawdź, jak skutecznie chronić skórę niemowlęcia przez całe ...

Ubranka dla dziecka

Każdy rodzic wie, że o ubiór dziecka należy zadbać. Przede wszystkim liczy się jego zdrowie, by nie było mu ani ...

4 pomysły na prezent na narodziny dziecka

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, warto uczcić tę wyjątkową okazję. Najczęściej odwiedzamy wtedy nową mamę oraz jej maluszka, aby ....