Zdrowie

Zdrowie dziecka - Dlaczego dieta bogata w zioła jest ważna?

Okazuje się, że dla rozwoju i zdrowia dziecka ogromne znaczenie ma odpowiednia dieta. Powinna ona składać się z naturalnych i jak najmniej przetworzonych składników. Co ciekawe, warto włączać w nią ...

Małe dziecko

Jak ubrać dziecko zimą?

Niezależnie od tego jaka jest pora roku dzieci powinny być ubrane stosownie do panującej na dworze pogody. Wiele mam jednak uważa, że zimą dzieci należy ubierać bardzo grubo. Są przekonane, ...

Rodzina

Zdjęcia do rodzinnego albumu - profesjonalna sesja

Zdjęcia towarzyszą nam praktycznie w każdej chwili naszego życia. Tam, gdzie nie mamy akurat pod ręką aparatu, wykorzystujemy telefon komórkowy, ...

Niemowlę

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, warto uczcić tę wyjątkową okazję. Najczęściej odwiedzamy wtedy nową mamę oraz jej maluszka, aby złożyć jej życzenia. Warto też pomyśleć o upominku. Gdy nie wiesz, jaki prezent na narodziny dziecka wybrać, zapraszamy do sprawdzenia naszych 4 sprawdzonych propozycji!

 

1. Tort z pieluszek

To chyba jeden z najbardziej popularnych upominków na narodziny dziecka. Tort składa się najczęściej z kilkudziesięciu pieluszek, które ułożone są w piramidę i przyozdobione wstążkami oraz innymi dekoracjami. Do tortu możemy też dodać inne upominki, na przykład grzechotkę, buciki, smoczek, które będą pełniły również rolę ozdoby.

 

Tort z pieluszek jest idealnym połączeniem pięknego z pożytecznym – wygląda naprawdę efektownie i aż żal go rozbierać, a przy tym każdy młody rodzic na pewno doceni dodatkowy zapas pieluszek, które w pierwszym roku życia dziecka zużywane są w ilościach hurtowych.

 

2. Upominki z imieniem dziecka

To jeden z ostatnich hitów wśród upominków na narodziny dziecka. Indywidualne prezenty z imieniem maluszka będą wspaniałą pamiątką oraz uroczym dodatkiem do pokoju. Są one zwykle przygotowywane na zamówienie, dlatego o zamówieniu warto pomyśleć wcześniej.

 

Do wyboru mamy między innymi takie upominki jak poduszki z wyszywanym imieniem dziecka, pluszowe literki do powieszenia nad łóżkiem, śliniaczki czy też kocyki, na których również znajduje się imię. Ponadto w sprzedaży znajdziemy plakaty, które są personalizowane imieniem dziecka, jego datą urodzin oraz innymi informacjami, na przykład wzrostem, ciężarem.

 

3. Słodkie czekoladki w personalizowanym opakowaniu

Kto z nas nie przepada za słodkościami? Także będą świetnym pomysłem dla nowej mamy, aby jej pogratulować. Jednak zamiast zwykłej bombonierki czy czekolady warto pomyśleć o zakupieniu czegoś jedynego w swoim rodzaju, na przykład personalizowanego pudełeczka pełnego słodkich czekoladek.

 

Takie prezenty na narodziny dziecka oferuje firma ChocoRepublica, w której asortymencie znajdziemy pełną gamę słodkości, na przykład są to płaskorzeźby w kształcie bociana niosącego dziecko, serduszek, dziecięcych butelek na mleko. Przy zamówieniu możemy spersonalizować opakowanie – solidną metalową puszkę, na przykład dodać własny napis albo zdjęcie. Wtedy będzie ono również piękną pamiątką nawet po spałaszowaniu zawartości.

 

4. Album dla niemowlaka – nie tylko na zdjęcia

Także ciekawym pomysłem na upominek może być album przeznaczony dla dziecka do dokumentowania jego pierwszych lat życia. W takim albumie znajdziemy nie tylko miejsca do wklejania zdjęć, ale również puste pola, w których wpisujemy różne informacje, na przykład pierwsze wypowiedziane słowo, datę pierwszego samodzielnego kroku, możemy wkleić w nim pukiel włosów dziecka czy w specjalnej kieszonce umieścić pierwszy ząbek mleczny.

 

Taki album będzie wyjątkową książką pisaną przez życie, która będzie także przepiękną pamiątką, do której będziemy często wracali po latach.

 

 

 

.

Reklama
Reklama

Zabawki

Co warto wiedzieć kupując krótkofalówki dla dzieci?

Krótkofalówki to niezbędny sprzęt dla zawodowców różnych branż wykonujących zadania na dużym terenie – na przykład pracowników budowlanych czy pracowników ochrony. Jednakże mogą one mieć również szersze zastosowania – używane ...

Ksiązki dla Rodziców

Dieta ketogenna w leczeniu padaczki. Poradnik. Monika Jaromin

W Polsce na padaczkę choruje około 1% populacji. U większości udaje się opanować napady padaczkowe, stosując leki. Niestety około 30% chorych to pacjenci z rozpoznaniem padaczki lekoopornej, których leczenie farmakologiczne ni...

Polecany Sklep

Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama


.