eDzieci.pl - polecane gry i zabawki dla dzieci

zabawki

4-latek to już bardzo aktywne dziecko, ale nadal niezwykle krucha i delikatna istota. Nic więc dziwnego, że zakup prezentu dla takiego malucha wielu ciociom, dziadkom i przyjaciołom nastręcza niemałych problemów. Spora część zabawek jest przeznaczona dla dzieci od 5. roku życia, zaś wiele z tych bezpiecznych w tym wieku nie wzbudzi już specjalnego zainteresowania. Na co w takim razie postawić?

Więcej…

zabawki

Wiele starszych osób w dzieciństwie bawiło się zabawkami drewnianymi. Często nawet nie było innych i nikt nie zastanawiał się, jak wiele pozytywów mogą one przynieść w rozwoju dziecka. Dopiero gdy nastąpił czas wszechobecnych plastikowych zabawek, zaczęliśmy poszukiwać tradycyjnych klocków, samochodzików czy grzechotek.

Więcej…

zabawki

1 czerwca to wyjątkowe święto wszystkich milusińskich. Tego dnia wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na podarunek od najbliższych. Wybór prezentu nie należy jednak do najprostszych, bo to, co cieszyło kiedyś, teraz zupełnie nie jest dla nowego pokolenia zrozumiałe. Świat pędzi do przodu i moda na dziecięce zabawki zmienia się z każdym kolejnym rokiem. Stworzyliśmy jednak ranking zabawek, które są obecnie na topie i sprawią radość najmłodszym.

Więcej…

zabawki

Meble szkolne i wyposażenie sali do nauczania w placówkach edukacyjnych mają ogromny wpływ na samopoczucie, tempo zdobywania wiedzy, a także zdrowie uczniów. Prawidłowo dobrane meble edukacyjne...

Więcej…

zabawki

Moda na ekologiczne podejście do życia zatacza coraz szersze kręgi. Ludzie przerzucają się na zdrowe jedzenie, ze wszystkich sił dbają o otaczające nas środowisko. Takie postępowanie znalazło się również w świecie naszych dzieci, a dokładnie w świecie zabawek.

Więcej…

zabawki

Krótkofalówki to niezbędny sprzęt dla zawodowców różnych branż wykonujących zadania na dużym terenie – na przykład pracowników budowlanych czy pracowników ochrony. Jednakże mogą one mieć również szersze zastosowania – używane przez dzieci są świetną pomocą w zabawach a także metodą zachowania kontaktu z opiekunem. Czym warto kierować się w wyborze sprzętu dla dzieci?

Więcej…

zabawki

Tablica to nie tylko element wyposażenia szkoły czy przedszkola. Dzięki różnorodnym typom i wielkości tablic możemy postawić na ich funkcjonalność i wyjątkową wartość edukacyjną także w domu. Jakie zastosowanie ma tablica kredowa, korkowa czy suchościeralna w pokoju dziecka?

Więcej…

zabawki

To, że zabawki świetnie wpływają na rozwój dziecka, wiedzieli już nasi pradziadowie. Klocki, czy akcesoria pobudzające malucha do ruchu są źródłem świetnej zabawy.

Więcej…

zabawki

Gdzie kupić klocki dobrej jakości, to bardzo dobre pytanie w naszych czasach. Dzisiaj bardzo popularne stało się obniżanie kosztów produkcji wszelkich rzeczy, szczególnie zabawek. Każdy chce mieć jak najwięcej, jednak przy jak najniższym koszcie i tak samo jest z zabawkami dla dzieci. Powstaje coraz więcej podróbek, które jednak przy obniżeniu kosztów produkcji, również obniżają bezpieczeństwo korzystania z nich. Dlatego jeśli chodzi o klocki lego to warto zainwestować w oryginalny wytwór firmy lego z dobrych sklepów z zabawkami, w których będziemy mieli całkowitą pewność, jeśli chodzi o jakość produktu.

Więcej…

zabawki

Kreatywność jest cechą, którą można doskonalić i rozwijać już od wczesnego dzieciństwa. Bardzo pomocne są w tym różnego typu zabawy i gry słowne. Myślenie w sposób kreatywny może stać się nawykiem, ważne jednak jest ciągłe ćwiczenie tego typu umiejętności. Pomocne są w tym zabawki, np. masy plastyczne, kolorowanki i aktywności wymagające zaangażowania oraz samodzielnego rozwiązywania problemów w nieszablonowy sposób.

Więcej…

Gry i Zabawy dla dzieci

Kolekcje Lego idealne dla dziewczynek w wieku szkolnym

Wielu rodzicom wydaje się, że klocki Lego to dobra zabawka dla chłopców. Nic bardziej mylnego! W ofercie duńskiej marki, oprócz ...

Puzzle drewniane przestrzenne

Współczesne zabawki to nie tylko przedmioty pozwalające naszemu dziecku spędzić czas przyjemnie i ciekawie, ale również działające edukacyjnie. ...

Zestaw Edukacyjny - dla dzieci 3+

Umieść szablon pod planszą, dopasuj kolorowe koraliki w odpowiednie miejsca i gotowe! Kolorowe zestawy Clic'Educ to nie tylko świetna zabawa ...

Zabawki drewniane dla dzieci

Wiele starszych osób w dzieciństwie bawiło się zabawkami drewnianymi. Często nawet nie było innych i nikt nie zastanawiał się, jak wi....