aktualnosci

Firma Dolle informuje, iż w związku z dostawą wadliwych podkładek ściennych przez dostawcę w ograniczonej serii barierek dziecięcych „Inga“ zostały dołączone podkładki, które mają niewystarczające właściwości klejące.

 

W następstwie tego w pojedynczym przypadku może zostać nie zagwarantowana mechaniczna stabilność produktu np. w przypadku oparcia się dziecka o barierkę. Nie można również wykluczyć, że użytkowanie barierki na górnej kondygnacji schodów grozi upadkiem, który może nastąpić poprzez przesunięcie barierki. Natomiast mocowanie barierki za pomocą dołączonych śrub funkcjonuje bez zarzutu.

 

Powyższym problemem dotknięte są wyłącznie barierki, które są w sprzedaży od roku 2014:

• o numerze seryjnym „668019“;

• z okresu produkcyjnego oznaczonego symbolem „1410“.

 

Numer seryjny znajdziecie Państwo na etykietce na opakowaniu umieszczonej w górnym rogu oraz bezpośrednio na barierce.

 

 

Jeśli zakupiliście Państwo barierkę dziecięcą „Inga“, bardzo proszę o sprawdzenie numeru seryjnego i okresu produkcyjnego. Jeśli któryś z numerów będzie się zgadzać to bardzo proszę o kontakt ze sprzedawcą albo z nami, abyśmy mogli wysłać do Państwa bezpłatnie nową barierkę „Inga“. Jeśli zamontowaliście Państwo wadliwą barierkę to bardzo proszę o jej jak najszybszy demontaż.

 

 

W przypadku zamontowania barierki dziecięcej „Inga“ za pomocą wadliwych podkładek ściennych (w szczególności na górze schodów), bardzo proszę o jej jak najszybszy demontaż!

 

 

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności!

 

 

 

 

DOLLE Sp. z o.o.
ul. Międzyrzecka 149
43-382 Bielsko-Biała
Tel.: +48 606 208 323

Rozmaitości

Ciekawostki z Morza Bałtyckiego. Wystawa Balticarium w Akwarium Gdyńskim.

23 marca – 18 kwietnia 2017, w marcu godz. 10 - 17, w kwietniu godz. 9 - 19. Balticarium wraz z ...

Trwa VI edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone.

Zgłoszenia firm (do końca lutego 2017) pod adresem: ...

Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia

24 września 2015 roku w Katowicach w Oku Miasta o godzinie 16:30 rozpocznie się konferencja pod tytułem „Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem ...

Kosmetyki dla dzieci warto nabywać w aptekach internetowych

Skóra niemowlęcia jest znacznie bardziej delikatna od skóry osoby dorosłej, dlatego wymaga specjalnych kosmetyków do mycia i pielęgnacji, które powinny ....