aktualnosci

Dzieci gwiazd często wiążą swoją przyszłość z show-biznesem. Znane nazwisko może pomóc w karierze, ale pod warunkiem, że po rodzicach odziedziczy się także talent. Niektórzy młodzi celebryci już teraz cieszą się mocną pozycją w środowisku, niektórzy powoli na nią pracują.

 

Kuchenne rewolucje w wersji junior

Leon Myszkowski ma już status kulinarnej gwiazdy internetu. W prowadzeniu bloga, na którym 16-latek prezentuje przygotowane przez siebie dania, pomaga mu jego mama, Justyna Steczkowska. Piosenkarka chce jednak by jej syn najpierw poświęcił się nauce, spokojnie skończył szkołę, a dopiero później zajął się karierą w show-biznesie. Do tej pory pozwoliła synowi na krótki występ w kulinarnym show "Hell's Kitchen", jednak spekuluje się o występie Leona w innych programach. Niewykluczone więc, że niedługo młody kucharz na stałe zagości na małym ekranie.

 

Kulinarne tradycje rodzinne próbowała kontynuować także Lara Gessler, córka znanej restauratorki Magdy Gessler. Jak podaje Party.pl, jako młoda dziewczyna wyjechała do Londynu, gdzie pracowała jako cukiernik w renomowanej, trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Po powrocie do Polski, Lara postanowiła zmienić branżę i zaistnieć w internecie. Od niedawna wraz z przyjaciółką prowadzą bloga life-stylowego.

 

Z kołyski na scenę

Dzieci aktorów często zaczynają karierę w bardzo wczesnym wieku. Julia Królikowska, córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, gra rolę Kasi Lubicz w serialu "Klan" niemal od urodzenia. Można powiedzieć, że Julia wychowywała się i dorastała razem ze swoją bohaterką, a w tym roku obie skończą już 17 lat.

 

Wcześnie przed kamerą pojawiła się także Maja Oświecińska, 6-letnia córka Tomasza Oświecińskiego znanego z programu Agent Gwiazdy. Pociecha jednego z najbardziej rozpoznawanych trenerów personalnych w Polsce od kilkunastu miesięcy gra w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać uroczej Julii Nowak.

 

Młode gwiazdy na wybiegu

Po znanych rodzicach można odziedziczyć talent, ale też urodę. Atrakcyjny wygląd przydaje się na przykład do pracy w świecie mody. Modelką jest między innymi Iga Lis. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zadebiutowała na wybiegu podczas łódzkiego Fashion Weeku w wieku zaledwie 13 lat. Niedawno nastolatka została także twarzą linii biżuterii zaprojektowanej z myślą o młodych kobietach.

 

Modelem jest też syn aktora Marka Włodarczyka, Vincent. 24-latek ma na swoim koncie kontakty z najlepszymi markami, między innymi Versace i Calvin Klein. Na co dzień mieszka w Hamburgu, gdzie dodatkowo studiuje zarządzanie mediami. W jego przypadku kariera w show-biznesie jest niemal gwarantowana.

 

Modą zajęła się także córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra Jędruszczak. Ola nie została jednak modelką, ale projektantką. Kilka lat temu razem z koleżanką otworzyły firmę sprzedającą damskie akcesoria, etui na telefon i ubrania. Biznes okazał się nierentowny finansowo, ale to nie zniechęciło projektantki. Planuje nadal rozwijać się w tym kierunku i być może niedługo znów o niej usłyszymy.

 

----

zdjęcie: party.pl

 

Rozmaitości

GRA - ZABAWA - EDUKACJA

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zapraszają w dniach 19-20 listopada do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku na 5. Targi GRA I ZA...

Family Days

Już 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się wyjątkowe wydarzenie rodzinne - Warsaw Family Days. Będzie się działo! Ponad 100 ...

Teatr Animacji FALKOSHOW - Gliwice, 26.07.2015

Od dawna ulicznikowe spektakle zachwycają dzieciaki. Mecenat CH Forum i wsparcie pomysłu przez Samorząd Miasta Gliwice, pozwoliły na jeszcze szerszy ...

Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia

24 września 2015 roku w Katowicach w Oku Miasta o godzinie 16:30 rozpocznie się konferencja pod tytułem „Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem ....