aktualnosci

Zapraszamy na Sportowy Piknik z Superbohaterami! Dla wszystkich małych i dużych – turnieje sportowe, warsztaty zumby, fitness i przede wszystkim, kosmiczny trening superbohaterów! Sprawdźcie swoją nieziemską zwinność w Parku Rekreacji w Julinku, już 5 i 6 września w godzinach 10:00 – 20:00!

 


W trakcie dwóch dni zabawy w Parku Rekreacji w Julinku czeka na Was moc atrakcji przy scenie.

 

Przeprowadzimy TRENING SUPERBOHATERÓW – skoki przez skakankę, opanowanie magicznych kół (hula-hopy), przejście po dachach (zielono-żółte pojemniki), budowanie SUPERSAMOCHODU przyszłości, tworzenie strojów SUPERBOHATERÓW!


Poćwiczymy  SUPER ZRĘCZNOŚĆ
– przejście na szczudłach, pokonanie slalomu BATMANA tyłem, ale z lusterkiem, celowanie do SUPERBOHATERA, łapanie SUPERBOHATERA na magiczne koło, SUPER WIEDZA, czyli test dla najlepszych!

Przetestujemy  SUPER  SZYBKOŚĆ – trening SUPERBOHATERÓW, wyścigi SUPERWOZÓW, strącanie złej mocy, ratowanie spadających zwierząt, neutralizacja „trucizny”, prawda – fałsz o Batmanie, biegi na wytrzymałość!

Wiele działo się będzie również na boiskach sportowych. Tutaj czeka na Was mnóstwo Turniejów m. in.:

Tor przeszkód – przechodzenie przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód


Dźwiganie ciężarów na czas, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek


przeciąganie liny, podbijanie piłki rakietkami, przejście na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, skoki przez gumę celowanie do bramki ze związanymi nogami


celowanie obręczami kwiatowymi, slalom pomiędzy zielono-żółtymi kubłami.

Najbardziej ambitnych sportowców zapraszamy od godziny 17.00 do udziału w meczach piłki nożnej. Zapisy na mecze zbierane będą od godziny 12.00 przy scenie.

Na miejscu dostępne będą również: największy w Polsce Park Linowy – Podniebny Cyrk, Kraina Dmuchańców, Cyrkowe Pole do minigolfa, Rajdy samochodami elektrycznymi.


Pamiętajcie! Misja: Sportowy Piknik z Superbohaterami w Parku Rekreacji w Julinku! Super Sportowcy przybywajcie!


Julinek 1, Leszno k/Błonia
www.julinek.com.pl
facebook.com/noclegijulinek

Rozmaitości

Dlaczego kobietom zaleca się stosowanie suplementów?

Suplementy wzbudzają wiele kontrowersji, pomimo że coraz częściej specjaliści wypowiadają się na ich temat bardzo pozytywnie. Lekarze przepisują je swoim ...

Ponad 30 gwiazd edukuje w nowej kampanii „Moja Krew”!

Rusza akcja „Moja Krew” wraz z premierą wyjątkowego spotu – „Krew potrzebna w Polsce co 15 sekund” - tak często ...

Teatr Animacji FALKOSHOW - Gliwice, 26.07.2015

Od dawna ulicznikowe spektakle zachwycają dzieciaki. Mecenat CH Forum i wsparcie pomysłu przez Samorząd Miasta Gliwice, pozwoliły na jeszcze szerszy ...

Targi GRA i ZABAWA. Festiwal gramy / Festiwal czytamy. 21-22.11.2015

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zapraszają w dniach 21-22 listopada, w godzinach 10.00-18.00,do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo w Gdańsku na 4. t....