eDzieci.pl - aktualności

aktualnosci

Jesień można uznać za synonim słów: zupa dyniowa, spadające, złote liście oraz najpiękniejsza pora roku. Tym razem Rodzinny Park Rozrywki Energylandia sprawia, że jest również synonimem najlepszej zabawy i NAJWIĘKSZEJ JESIENNEJ DEKORACJI W POLSCE!

Więcej…

aktualnosci

PrzyGOTUJMY Lepszy Świat to program skierowany do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, którego celem jest edukacja dzieci na temat tego, jak codzienne wybory żywieniowe wpływają na zdrowie nie tylko ich samych, ale też planety. Na najaktywniejsze szkoły i klasy czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej…

aktualnosci

Nickelodeon zaprasza wszystkich fanów „Zmiksowanej Kally” do wspólnej zabawy podczas nowego sezonu serialu. Widzowie razem z Kally będą stawiać czoła wyzwaniom, jakie czekają na nią w najbardziej prestiżowej szkole muzycznej w kraju – Konserwatorium Allegro. Premierowe odcinki programu są emitowane na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku o godz. 20:05.

Więcej…

aktualnosci

Wyjeżdżając na wakacje chcesz, by wszystko było przygotowane całkowicie. Oczekujesz, że spędzisz czas wygodnie, w bardzo dobrych warunkach, nie musząc się przejmować szczegółami. Bardzo podobnie jest, gdy wyjeżdżasz z dzieckiem. Jednak wtedy jest jeden dodatkowy szczegół - odpowiednie, przenośne łóżeczko. Na szczęście obecnie na rynku jest wiele propozycji produktów, które idealnie sprawdzą się w podróż.

Więcej…

aktualnosci

Sonora Dodd Smart to Amerykanka której zawdzięczamy obchody Dnia Ojca. Po kazaniu z okazji Dnia Matki w lokalnym kościele metodystów w miasteczku Spokane w stanie Waszyngton pomyślała o niedawno zmarłym ojcu weteranie wojny secesyjnej Williamie Smart, człowieku który samotnie wychowywał Sonorę wraz z jej piątką rodzeństwa.

Więcej…

aktualnosci

Park Rozrywki Energylandia jest pierwszą firmą w Polsce, która oprócz możliwości realizacji płatności za bilet przy wykorzystaniu bonu turystycznego, oferuje tę usługę całkowicie online. Wszystkie formalności można załatwić przez intuicyjną i łatwą w obsłudze stronę internetową bon.energylandia.pl. Park wychodząc wprost na oczekiwania i potrzeby odwiedzających, wprowadził innowacyjny system zakupu kompleksowych usług turystycznych. Chętni mogą wraz z realizacją bonu turystycznego, zdecydować się na kupon na posiłek oraz opcjonalnie na wykupienie pola namiotowego w formie noclegu. Zakupione tą metodą bilety elektroniczne trafiają na podany adres mailowy, a ich ważność jest do końca sezonu, czyli do 31.10.2021 r.

Więcej…

aktualnosci

Rodzinnym spotkaniom przy wspólnym stole często towarzyszy mięso. Wielu Polaków nie wyobraża sobie, aby mogło go zabraknąć np. w trakcie Bożego Narodzenia. Jak mówi Szymon Szlendak, szef kuchni i ekspert programu “Indyk z Europy - pod skrzydłami jakości”, Polacy również doceniają walory indyczego mięsa i jego różnorodność kulinarną.

Więcej…

aktualnosci

Deszcz i wiatr, a czasem też błoto - to oznaka, że Twoje dziecko będzie miało mnóstwo zabawy podczas skakania do kałuży czy biegania po liściach. Dlatego musisz zadbać o to, aby wybrać odpowiednie buty dla dziewczynki, które poradzą sobie z tą zmienną aurą. Skorzystaj z naszych porad, a na pewno postawisz na właściwy model.

Więcej…

aktualnosci

Wielkimi krokami zbliża się jesień – czas powrotu do szkół, zmiennej pogody i leniwych wieczorów. Ale czy jesień musi być nudna? Ani trochę! Zaplanujcie wyjazd do Parku Rozrywki Energylandia. To właśnie tam spędzicie miło czas, przeżyjecie wspaniałe przygody i zaznacie wielu niesamowitych wrażeń.

Więcej…

aktualnosci

Program „Mamy kota na punkcie mleka” zaprasza do udziału w kolejnej zabawie. Właśnie rozpoczyna się konkurs „Poszukiwane imię dla koleżanki Mleczysława”, który trwa od 25.10.2018 r. do 23:59:59 dnia 07.11.2018 r. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych, które zgłosiły się do bezpłatnego programu promocyjno-edukacyjnego „Mamy kota na punkcie mleka”.

Więcej…

Rozmaitości

Czy warto zostawić dziecko w sali zabaw?

Nie zawsze masz możliwość wybrania się na zakupy bez dziecka. Wówczas dziecko marudzi i zwyczajnie – w galeriach handlowych się ...

Sklep z zabawkami online- czy warto skorzystać?

Wszyscy znamy dzieci, wiemy jakie są: szczerze, otwarte, radosne i przede wszystkim lubią się bawić. Wystarczy przypomnieć sobie swoje lata ...

Kalosze obuwiem odpowiednim na każdą okazję

Choć pogoda za oknami ciągle dopisuje, to na chodnikach słychać już szelest opadających liści, a wieczory i noce stają się ...

Indyk przy wspólnym stole

Rodzinnym spotkaniom przy wspólnym stole często towarzyszy mięso. Wielu Polaków nie wyobraża sobie, aby mogło go zabraknąć np. w trakcie Bo....