eDzieci.pl - aktualności

aktualnosci

Firma Google zaprezentowała tegoroczną listę najczęściej wyszukiwanych miejsc turystycznych w Europie. W TOP 10 najpopularniejszych wyszukiwań w Google Maps znalazła się Energylandia zajmując 8 miejsce. Polska Energylandia wyprzedziła Katedrę w Mediolanie, a nawet słynny na całym świecie stadion Camp Nou w Barcelonie! Pozycja na tak istotnej liście, w otoczeniu miejsc o iście legendarnym znaczeniu i historii to ogromne wyróżnienie.

Więcej…

aktualnosci

Jesień można uznać za synonim słów: zupa dyniowa, spadające, złote liście oraz najpiękniejsza pora roku. Tym razem Rodzinny Park Rozrywki Energylandia sprawia, że jest również synonimem najlepszej zabawy i NAJWIĘKSZEJ JESIENNEJ DEKORACJI W POLSCE!

Więcej…

aktualnosci

PrzyGOTUJMY Lepszy Świat to program skierowany do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, którego celem jest edukacja dzieci na temat tego, jak codzienne wybory żywieniowe wpływają na zdrowie nie tylko ich samych, ale też planety. Na najaktywniejsze szkoły i klasy czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej…

aktualnosci

Nickelodeon zaprasza wszystkich fanów „Zmiksowanej Kally” do wspólnej zabawy podczas nowego sezonu serialu. Widzowie razem z Kally będą stawiać czoła wyzwaniom, jakie czekają na nią w najbardziej prestiżowej szkole muzycznej w kraju – Konserwatorium Allegro. Premierowe odcinki programu są emitowane na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku o godz. 20:05.

Więcej…

aktualnosci

Wyjeżdżając na wakacje chcesz, by wszystko było przygotowane całkowicie. Oczekujesz, że spędzisz czas wygodnie, w bardzo dobrych warunkach, nie musząc się przejmować szczegółami. Bardzo podobnie jest, gdy wyjeżdżasz z dzieckiem. Jednak wtedy jest jeden dodatkowy szczegół - odpowiednie, przenośne łóżeczko. Na szczęście obecnie na rynku jest wiele propozycji produktów, które idealnie sprawdzą się w podróż.

Więcej…

aktualnosci

Sonora Dodd Smart to Amerykanka której zawdzięczamy obchody Dnia Ojca. Po kazaniu z okazji Dnia Matki w lokalnym kościele metodystów w miasteczku Spokane w stanie Waszyngton pomyślała o niedawno zmarłym ojcu weteranie wojny secesyjnej Williamie Smart, człowieku który samotnie wychowywał Sonorę wraz z jej piątką rodzeństwa.

Więcej…

aktualnosci

Park Rozrywki Energylandia jest pierwszą firmą w Polsce, która oprócz możliwości realizacji płatności za bilet przy wykorzystaniu bonu turystycznego, oferuje tę usługę całkowicie online. Wszystkie formalności można załatwić przez intuicyjną i łatwą w obsłudze stronę internetową bon.energylandia.pl. Park wychodząc wprost na oczekiwania i potrzeby odwiedzających, wprowadził innowacyjny system zakupu kompleksowych usług turystycznych. Chętni mogą wraz z realizacją bonu turystycznego, zdecydować się na kupon na posiłek oraz opcjonalnie na wykupienie pola namiotowego w formie noclegu. Zakupione tą metodą bilety elektroniczne trafiają na podany adres mailowy, a ich ważność jest do końca sezonu, czyli do 31.10.2021 r.

Więcej…

aktualnosci

Rodzinnym spotkaniom przy wspólnym stole często towarzyszy mięso. Wielu Polaków nie wyobraża sobie, aby mogło go zabraknąć np. w trakcie Bożego Narodzenia. Jak mówi Szymon Szlendak, szef kuchni i ekspert programu “Indyk z Europy - pod skrzydłami jakości”, Polacy również doceniają walory indyczego mięsa i jego różnorodność kulinarną.

Więcej…

aktualnosci

Deszcz i wiatr, a czasem też błoto - to oznaka, że Twoje dziecko będzie miało mnóstwo zabawy podczas skakania do kałuży czy biegania po liściach. Dlatego musisz zadbać o to, aby wybrać odpowiednie buty dla dziewczynki, które poradzą sobie z tą zmienną aurą. Skorzystaj z naszych porad, a na pewno postawisz na właściwy model.

Więcej…

aktualnosci

Wielkimi krokami zbliża się jesień – czas powrotu do szkół, zmiennej pogody i leniwych wieczorów. Ale czy jesień musi być nudna? Ani trochę! Zaplanujcie wyjazd do Parku Rozrywki Energylandia. To właśnie tam spędzicie miło czas, przeżyjecie wspaniałe przygody i zaznacie wielu niesamowitych wrażeń.

Więcej…

Rozmaitości

Rys historyczny i prezenty na Dzień Ojca

Sonora Dodd Smart to Amerykanka której zawdzięczamy obchody Dnia Ojca. Po kazaniu z okazji Dnia Matki w lokalnym kościele metodystów w ...

Znak Jakości KidZone

Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych ...

Beach Party na basenach Energylandii i zabawa do północy już 15 sierpnia!

Już 15 sierpnia, w dzień wolny od pracy Park Rozrywki Energylandia w Zatorze zaprasza na drugą w tym sezonie imprezę ...

Poszukiwane imię dla koleżanki Mleczysława

Program „Mamy kota na punkcie mleka” zaprasza do udziału w kolejnej zabawie. Właśnie rozpoczyna się konkurs „Poszukiwane imię dla koleżanki ....