eDzieci.pl - aktualności

aktualnosci

W obliczu zwiększającej się liczby rodzin, w których obydwoje rodzice pracują zawodowo, a także zmieniających się trendów społecznych i ekonomicznych, wzrasta znaczenie wysoko wykwalifikowanej kadry opiekuńczej. Świadomość rosnącej potrzeby profesjonalnej opieki nad dziećmi w żłobkach, przedszkolach oraz innych placówkach edukacyjnych skłania coraz więcej osób do zastanowienia się nad możliwościami kształcenia w tym obszarze.

Więcej…

aktualnosci

Krótki czas, jaki masz zaplanowany na wyjazd z uczniami, nie musi oznaczać ograniczonego planu. Zwiedzanie ciekawych miejsc we Wrocławiu można połączyć z atrakcyjną dla najmłodszych rozrywką, mając przy tym do dyspozycji zaledwie jeden nocleg. Piękna stolica Dolnego Śląska ma bardzo dużo do zaoferowania przyjezdnym. Wiele interesujących miejsc znajduje się tutaj w niedużej odległości od siebie. Zobacz, jak zorganizować dla podopiecznych niedługi pobyt w tej okolicy.

Więcej…

aktualnosci

Dzisiejsza data zapisała się w historii Energylandii w sposób wyjątkowy, bowiem Park Rozrywki przywitał dziesięciomilionowego gościa od początku swojej działalności. Była nim Pani Monika, nauczycielka z Opola, która spontanicznie wybrała się do Parku wraz z mężem Danielem oraz dziećmi: dziewięcioletnim Maxem i sześciolatką Polą.

Więcej…

aktualnosci

Czy wiesz, że Fundacja Uniwersytet Dzieci już od 15 lat prowadzi studia dla dzieci? To najdłużej działający uniwersytet dziecięcy w Polsce! W tym roku ponownie zaprasza małych studentów w wieku od 6 do 13 lat na zajęcia z naukowcami do sal, pracowni i laboratoriów uczelni wyższych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Będą eksperymentować i uczyć się przez zabawę.

Więcej…

aktualnosci

Występy iluzjonistów, klaunów, akrobatów i wielu innych ulicznych artystów – to wszystko będzie można zobaczyć podczas Warsaw Magic Festival 2022. Prawdziwe święto magii zagości w Centrum Praskim Koneser w dniach 19-21 sierpnia, a udział w czarodziejskich wydarzeniach jest bezpłatny. Oprócz tego zarówno na dorosłych, dzieci oraz całych rodzin czekają różnorodne warsztaty. Patronem honorowym festiwalu jest UNICEF Polska.

Więcej…

aktualnosci

Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastara Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!

Więcej…

aktualnosci

Przed nami najbardziej rozdmuchane wydarzenie tych wakacji - Rabkoland zaprasza na XIX edycję Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia.

Więcej…

aktualnosci

Szukając pomysłów na rodzinne spędzanie czasu stajemy często przed wyzwaniem znalezienia atrakcji, która będzie potrafiła zainteresować zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Z myślą o naszych pociechach wybieramy miejsca pozwalające na dobrą zabawę i spożytkowanie dziecięcej energii. Dla nas z kolei istotne mogą być walory poznawcze i edukacyjne danej atrakcji. Czy da się pogodzić te potrzeby? Z tym zamiarem zostało zaprojektowane pierwsze w Polsce Funzeum, gdzie można kreatywnie bawić bez względu na wiek, eksperymentować i poznawać niezwykłe zjawiska z wykorzystaniem kolorów i światła.

Więcej…

aktualnosci

Posiadasz w domu drzwi przesuwne? Nic dziwnego! To bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku szaf. Do tego może być montowane niemal wszędzie – zarówno w przypadku dużych, jak i małych metrażów. Świetnie sprawdza się także w sytuacji, gdy chce się zamaskować skosy. Niestety, choć drzwi przesuwne są bardzo komfortowe w użytkowaniu, bywają także źródłem problemów.

Więcej…

aktualnosci

„Rossnę z dobrymi nawykami – zdrowa skóra”– to czwarta część akcji z kreatywnymi książeczkami z bohaterami Czyściochowa. Jej celem jest wyrabianie odpowiednich nawyków higienicznych wśród najmłodszych i edukowanie poprzez zabawę. Książeczki czekają na dzieci, których rodzice są uczestnikami programu Rossnę! By je otrzymać całkiem bezpłatnie wystarczy podczas zakupów w drogerii zeskanować przy kasie obsługowej wirtualną kartę programu. Akcja trwa od 1 do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Więcej…

Rozmaitości

Nowa książeczka z serii „Czyściochowe zabawy” już w sierpniu w Rossmannie!

„Rossnę z dobrymi nawykami – zdrowa skóra”– to czwarta część akcji z kreatywnymi książeczkami z bohaterami Czyściochowa. Jej celem jest wy...

Najlepsze wzory tapet do pokoju dla dziewczynek

Czym różni się pokój chłopca od pokoju dziewczynki? Dla chłopca to arena zmagań, miejsce bitew, pościgów za bandytami i szalonych ...

Dlaczego kobietom zaleca się stosowanie suplementów?

Suplementy wzbudzają wiele kontrowersji, pomimo że coraz częściej specjaliści wypowiadają się na ich temat bardzo pozytywnie. Lekarze przepisują je swoim ...

Family Days

Już 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się wyjątkowe wydarzenie rodzinne - Warsaw Family Days. Będzie się działo! Ponad 100 ....